Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Wola Przerębska - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana

Adelinów(Wola Przerębska + 20 km)

85 000 zł1 173 m² 72,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki w spokojnej, cichej wsi Adelinów w województwie łódzkim, powiat piotrkowski, gmina Sulejów. Wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, całoroczny. Prąd w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Gorzkowiczki

Gorzkowiczki(Wola Przerębska + 14 km)

159 000 zł3 669 m² 43,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż bardzo ładna, ustawna działka w miejscowości Gorzkowiczki o powierzchni 3066 m2. Składająca się z dwóch numerów ewidencyjnych : 1030 i 1031 obręb Gorzkowiczki.

Szczegóły ogłoszenia

Działka Łęg Ręczyński

Łęg Ręczyński(Wola Przerębska + 15 km)

57 000 zł947 m² 60,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Łęgu Ręczyńskim, gmina Ręczno. Oferujemy do sprzedaży działkę o powierzchni 947 metrów kwadratowych położoną we wsi Łęg Ręczyński nad rzeką Pilicą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka siedliskowa Wroników

Wroników(Wola Przerębska + 20 km)

89 000 zł3 100 m² 28,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka siedliskowa 3100 m - mpzp rm - Wroników, gm. Rozprza Na sprzedaż działka o powierzchni 3100 m położona w miejscowości Wroników, gmina Rozprza, powiat piotrkowski. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Stobiecko Szlacheckie

Stobiecko Szlacheckie(Wola Przerębska + 23 km)

1 280 000 zł12 800 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kancelaria Nieruchomości Kubacki & Broniszewski prezentuje na sprzedaż działkę o przeznaczeniu budowlano - rolnym w miejscowości Stobiecko Szlacheckie. Działka o powierzchni 1,14 ha.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Siomki

Siomki(Wola Przerębska + 24 km)

116 920 zł1 580 m² 74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

| do sprzedania działka budowlana o powierzchni 1580m2. Wymiary działki ok. 45m x 35m ( szerokość działki od strony drogi wewnętrznej ok. 45m) Cicha i spokojna okolica. W ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna Krosno

Krosno(Wola Przerębska + 4 km)

42 800 zł966 m² 44,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z klimatem - 966 m | Krosno, gmina Gorzkowice Szukasz miejsca, gdzie można naprawdę odpocząć? Ta działka w miejscowości Krosno (gmina Gorzkowice) to propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Stobnica-Piła

Stobnica-Piła(Wola Przerębska + 14 km)

70 000 zł9 800 m² 7,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

| oferta sprzedaży działek położnych w gm. Ręczno, obręb Stobnica Piła. Nieruchomość o numerze ewidencyjnym 4, o powierzchni 0,94ha. Identyfikator działki - 101007_2.0014.4 Klasa.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Aleksandrów

Aleksandrów(Wola Przerębska + 24 km)

148 029 zł3 021 m² 49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o pow. 3021 m kw w okolicach Sulejowa, gm. Aleksandrów, powiat piotrkowski, w pobliżu rzeki Pilica Do sprzedaży działka, o wymiarach ok. 31x64x66x75 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Biestrzyków Wielki

Biestrzyków Wielki(Wola Przerębska + 10 km)

53 900 zł1 700 m² 31,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Biestrzyków Wielki, bezpośrednio przy stawie, z własnym dostępem do wody.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka Wola Przerębska

Wola Przerębska,łódzkie

103 933 zł35 950 m² 2,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

I nformuje o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji nieruchomości w drodze licytacji elektronicznej. Nieruchomość gruntowa (3,5950 ha) położona w miejscowości: wola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Wola Przerębska

Wola Przerębska,łódzkie

313 866 zł12 944 m² 24,25 zł/m²